Usługi

Zobacz w czym możemy Ci pomócOferujemy wynajem zarówno krótko jaki i długoterminowy.
W zależności od modelu oferowane auta wyposażone są we wszystkie udogodnienia - klimatyzację, system nawigacji GPS, tempomat, skrzynie automatyczne i system Auto Start Stop.

Dbamy o to, aby nasze auta były nowe i objęte gwarancją producenta. Mimo to, dla absolutnego spokoju i maksymalnej wygody klientów, każdy samochód wypożyczany u nas objęty pakietem ubezpieczeń.

Możesz do nas dzwonić o dowolnej porze, ponieważ funkcjonujemy całą dobę. Zawsze postaramy się dostosować do Twoich potrzeb i możliwości. Dlatego bez problemu możesz wyznaczyć odpowiedni czas i miejsce odebrania samochodu.

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Wypożyczenie samochodów na czas nieprzekraczający miesiąca. Gwarantujemy uproszczone procedury wynajmu, które zostały ograniczone do minimum.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Dzięki stałemu czynszowi wynajmu mogą Państwo swobodnie zaplanować własny budżet a koszty samochodowe nie wpływają na zdolność kredytową.

AUTO POD DRZWI

Zamów auto wprost pod drzwi biura, na parking hotelowy, lotnisko, lub w jakiekolwiek wskazane przez Ciebie miejsce. Zapewnia do oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy.

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie standardowe AC, OC, NNW jest wliczone w cenę wynajmu.

MARKI PREMIUM

Do dyspozycji klientów samochody klasy PREMIUM i PREMIUM+ marki Mercedes oraz BMW.

BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy o to, aby nasze auta były nowe i objęte gwarancją producenta.

Potrzebujesz pomocy w wyborze samochodu?

Zadzwoń : 695 733 718